Pomoc pro Davídka Hermana a jeho rodinu

David Herman 2

Manažerská extraliga boxu se rozhodla pomoci Davídkovi Hermanovi a jeho rodině. Pokud máte možnost pomoci, pomozte také. Sbírka pro Davídka je pořádaná ve spolupráci s Dobrým skutkem a peníze se zasílají přímo na jejich transparentní účet.

Sbírku zahajujeme dnes 21.4.2017.

Níže naleznete instrukce jak poslat příspěvek přímo na účet nebo jak poslat příspěvek s darovací smlouvou. Jak říká naše milá Martina Václavíková z Dobrého skutku: „Obě varianty jsou stejně účinné ;-)“

Děkujeme předem!

Za Manažerskou extraligu boxu

Daniel Táborský, Tomáš Rychlý, Jakub Novotný, Antonín Vavrda, Adriana Saglenová a Jan Saglena

Cílová částka: 55.000 Kč

Své příspěvky zasílejte na transparentní účet Dobrého skutku

500 500 5006/2010

Variabilní symbol: 82017008

Zaslání daru s darovací smlouvou
Pro darovaní částky s darovací smlouvou využijte tento banner. Po vstupu na stránku Davidovy sbírky u Dobrého skutku běžte přes tlačítko „chci pomoci“ u Davidovy sbírky – zadáte částku, způsob platby, vygenerujete si darovací smlouvu, hned se ukážete v seznamu dárců na stránce Dobrého skutku a s malým zpožděním na stránce sbírky MEB.
Vstupte na Davídkovu stránku u Dobrého skutku

Částku bychom chtěli předat na konci 27. galavečera MEB 12.10.2017

Čas na sbírku:

2017/10/12 22:00:00

Stav sbírky

Vybráno 0%

David Herman přežil díky pohotovým rodičům a lékařům syndrom náhlého úmrtí kojenců, ne však bez následků – v roce mu byla diagnostikována DMO (dětská mozková obrna). David žije se svými 4řmi sourozenci ve Vysokém Mýtě. Rodina potřebuje 55 000 na rehabilitaci KlimTherapy pro Davida.

david hermanDopis od maminky:

Dobrý den,

chtěli bychom vás moc poprosit o finanční pomoc pro našeho syna Davida. Jedná se o opakovaný pobyt v lázních Klimkvice, o pohybovou terapii pro děti s DMO – KLIM THERAPY. Cíl je výrazným způsobem zlepšit mobilitu pacientů a minimalizovat následky poškození mozku.

Jsme početná rodina Hermanových a žijeme ve Vysokém Mýtě. Tatínek David, který pracuje jako drobný živnostník ve stavebnictví, a maminka Olivie na MD, společně vychovávame pět dětí. Tereza a Jana již studují soukromou střední školu, Nelinka navštěvuje školu základní, Karolinka dochází do mateřské školy a s Davídkem jsem ještě do listopadu na rodičovské dovolené.
Náš benjamínek rodiny Davídek se narodil jako zdravé miminko. Bez patrné příčiny u něj došlo v šestém týdnu života k zástavě krevního oběhu,dechu a krvácení do plic. Naštěstí jsme měli monitor dechu který nás zalarmoval. Manžel ihned začal syna oživovat, po příjezdu rychlé byl převezen do fakultní nemocnice v Hradci Králové na JIP. Pro záchranu syna lékaři udělali maximum. Syn byl pak pár dní udržován v umělém spánku. Tam nám také řekli diagnozu. Zněla SIDS s úspěšnou resuscitací. Jaké bude mít Davídek následky nebyl nikdo schopen říct. Po Davídkovým prvním roce byla určená DMO spastická diparéza. Davídek ve svých 3 letech nechodí,sám se nanají, má potvrzenou epilepsii, není schopen žádných samostatných dovedností. Od útlého věku se potýká se závažnými zdravotními komplikacemi, ve všech činnostech potřebuje dopomoc druhé osoby. Doma cvičíme,posilujeme svaly dojíždíme na hipoterapii, ambulantně jezdíme 2-3x týdně rehabilitovat do dětské Hamzovy léčebny v Luži, dvakrát jsme byli v dětské léčebně v Klimkovicích na měsíční pobyt, kde David cvičí v kosmickém oblečku který má užasné výsledky. Davídkovi KLIM THERAPY moc pomohla, zpevnil se mu trup a zlepšil sed. Je potřeba ale aby dál David pokračoval ve cvičení v Klimkách. Bohužel už není v našich silách finančně pobyt zvládnout. Jeden 28 denní pobyt stojí 55 000 Kč. Tak toto je důvod proč bychom chtěli poprosit o Vaši pomoc. David je krásný, veselý kluk se smyslem pro humor, má rád kolem sebe společnost. Chystáme se od září s asistentem do šklolky kam se moc těší. Celá rodina věříme, že se podaří díky intenzivním rehabilitacím Davídka postavit na nohy. Davídek si život těžce vybojoval a proto děkujeme Vám všem z celého srdce, kdo mu přispějete na zkvalitnění a zlepšení jeho žívota.

Hermanová Olivie