Polokošile a trička

Nákupem zboží přispějete na aktuální sbírku podporovanou MEBem. Z každého prodaného kusu bude poukázáno 30 Kč na aktuální sbírku pro Barunku.

Pro objednání polokošile nebo trička klikněte rovnou na banner „Vstup do nákupního formuláře“ nebo ikonu čtverečku s šipkou nebo pro zjištění podrobností o produktu klikněte na znaménko plus, které se objeví po najetí myší na obrázek trička, v detailu trička pak klikněte na „Koupit …“ daný produkt. V nákupním formuláři pak vyberete vhodnou velikost (rozměry naleznete v detailu produktu) a zadáte počet a pokračujete ve vyplnění nákupního formuláře. V nákupním formuláři můžete zaškrtnout i další produkty, o které máte zájem.

POZOR! Tričko si můžete zakoupit a nechat zaslat domů (ZDE) nebo si ho můžete objednat spolu se vstupenkou na následující galavečer (ZDE) a my Vám zakoupená trička připravíme k vyzvednutí během galavečera.

Polokošile MEB

Polokošile s logem MEB Cena: 599,- Kč včetně DPH plus balné a poštovné 150 Kč plus DPH Dodání: Objednané a zaplacené zboží Vám zašleme dopravní službou

Tričko MEB

Tričko s logem MEB Cena: 289,- Kč včetně DPH plus balné a poštovné 150 Kč plus DPH Dodání: Objednané a zaplacené zboží Vám zašleme dopravní službou